Kultura a zábava na ostrově La Digue

Jako v každém turistickém centru a velmi oblíbené destinaci, i ostrov La Digue nabízí mnohá vyžití pro své návštěvníky.

Základem všech těchto kulturních center a všemožných aktivit, jsou hotely, které jsou povětšinou situovány na pláži, aby všichni turisti měli blíže k zábavě, která je na ostrově může potkat. La Digue totiž těží ze své polohy v Indickém oceánu, kde je velmi krásný podmořský svět a moře je klidné, naprosto ideální pro vyhlídkové trasy po moři.

Již jsem zmínil podmořský svět, který je v Indickém oceánu velmi bohatý a pestrobarevný, takže udělá dojem na velkou většinu lidí, kteří se k potápění na La Digue dostanou. Potápět se můžete na vlastní pěst, pokud k této činnosti vlastníte vybavení, nebo můžete vyhledat instruktora, který se potopí s vámi, zapůjčí vám vybavení a naučí vás základním pravidlům potápění, což je ideální pro osoby, které se k této činnosti ještě nedostali. Pokud si raději vyberete nějakou vyhlídkovou cestu po moři, jsou na ostrově La Digue nabízeny mnohé trasy okolo souostroví, které vás zavezou na ostatní ostrovy. Například se jedná o ostrovy. Vzhledem k hojnosti podmořského světa, je i rybaření velmi rozsáhlou aktivitou tohoto ostrova. Pokud budete chtít, můžete si zkusit vyjet na moře a vyzkoušet si, jaké je to rybařit na moři. Tato aktivita je však spíše vhodná pro osoby, které mají zkušenosti s rybařením ze břehu.

A jako v každém tropickém ráji s nádherným počasím, můžete jen ležet na pláži, opalovat se a občas si skočit do vody, trošku si zaplavat a zchladit se.

A ve chvíli, kdy vás toto všechno omrzí a už nebudete vědět co s dlouhou chvílí, můžete se zkusit porozhlídnout po pirátském pokladu, který je údajné na tomto ostrově ukrytý z dob, kdy piráti tento ostrov využívali, jako zásobárnu jídla a vody.

Nabídka zájezdů

Fortune Pearl Hotel

Polopenze
8.11.-15.11.2016
15650 Kč

Citymax Hotel Al Barsha

Snídaně
8.11.-15.11.2016
16750 Kč